بذار یکم حرف بزنم خب.

گفته بودم زندگی به صورت اگزجره‌ای ناپسنده. یه رفیق دارم دایم نالانه، افسردس، عین چی، میدونی برا چی اینطوری شده؟ غماشو نمیخوره. من غم داشته باشم اگه قرار باشه برم بیرون که یه سفره و یه نوشابه ور میدارم میریم با رفیقام میخوریم، اگه ام نخوام برم بیرون و کسی نباشه و اینا، خودم تو خونه نون خشک ور میدارم تیلیت! میکنم توش میشینم میخورم، مثل الانا. اما خب این رفیقم نه،‌ برا اینه همیشه حالش بده، پس بذارید حرفم رو پس بگیرم، زندگی به صورت اگزجره‌ای ناپسند نیست به صورت اگزجره‌ای غم و شادی قاطیه، حتی میدونید بعضی اوقات غم همون شادیه، بعضی اوقات شادی همون غمه،‌ زندگی به معنای واقعی Holy shit عه. گهِ مقدس.

fuck، یه چیزی خوندم آب رفتم. بگذریم. میخوام کسی رو خطاب کنم و بگم عزیزم از اینکه انقد با سر و ِ خودم بازیم میاد که اتفاقا رو فراموش کنم خسته شدی؟ بخدا منم دوست داشتم زندگی آرومی داشته باشم. حتی اینکه دوست دارم قرنطینه سال‌ها طول بکشه همینه. خوبی فضای مجازی نسبت به حقیقی اینه که میتونی ازش بکشی بیرون به راحتی. ولی خب تو حقیقی نمیشه و به لطف این قرنطینه شد. تقریبا همه چی قطعه، بغیر از چارتا اندونزیایی و چینیِ مشنگ که نامه‌های چرت و مضخرفی به هم میدیم که اره احمق! کدوم ژانر فیلمو بیشتر دوست داری. چه گهی میخوری تو اون کشور خراب شدت و قص علی هذی اخه یکی نیست بگه این شد مکالمه؟ که باید بگم بله، چون بایدwriting اَم قوی شه. تو این وبلاگ خراب شده هم که کسی کاری به کارم نداره و این خوشحالم میکنه، میدونی برا چی؟‌ من هر چی بیشتر Data از اون بیرون بهم میرسه بیشتر تخمی میشم.  فعلا که اینطوره. یکی دیگه از دوستام گفت یه دانشگاه تو نروژ هست برا دکترا فول فاند میده بگید چقدر برا سه سال؟ ۳۵۰هزار فاکینگ یورو. و من اولین چیزی که برام مهم بود این بود چه پول خوبیه برا دو نفر، بر خلاف هر دانشگاه دیگه ای و نفرین آمون و خدایان به تو باد که نیستی. البته تا دکترا چروک میشه آدم ولی به خدا لاشمونم برسه به اون خاک مقدس من راضی ام. 

تو آخر میخوام بگم آره، خدا تو روزِ هشتمِ خلقت که استراحت و اینا هم کرده بود دسشوییش گرفت، بعد یه نگاه به آدما کرد و متاسفانه منو اشتباهی به دیده‌ی توالت دید. و تا تونست قضای حاجت کرد. میخوام بگم ناراحت نباش که انقدر نفهم و لاجونم.

و تو آخر هم

من از بوشهر میرم 

اینجا نیستی ببینی این کنتراستِ غم چقدر جون میده برا عکاسی.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها